Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Hasbro™ Play-Doh Zmrzlinový zámek

Hasbro™ Play-Doh Zmrzlinový zámek

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 818 Kč
690 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 128 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A185315

Hasbro™ Play-Doh Zmrzlinový zámek
S Play-Doh zmrzlinovým zámkem jsou tu hned 3 stanice perfektní zmrzliny:

Nejprve si vyber 1 formičku ze 6 a poté protlač hmotu do kornoutku. Jestli chceš, můžeš si přidat i šlehačku a ještě si ji ozdob. Mnoho formiček nabízí další možnosti zdobení a hraní. S doplňky, 4 dózami normálními a 2 dózami barevných konfet á 56 gr.

Podrobnosti:
  • Rozměr: 30,5 x 33 x 8,3 cm
  • Věk: od 3 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení! obsahuje pšenici Nevhodné ke konzumaci.

Příslušenství

Cena
630 Kč
Cena
525 Kč
Cena
655 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.


Hasbro™ Play-Doh Zmrzlinový zámek
MOC¹ 818 Kč
690 Kč