Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Hasbro™ Play-Doh Zmrzlinový zámek
Momentálně vyprodáno

Hasbro™ Play-Doh Zmrzlinový zámek

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 818 Kč
690 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 128 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A185315

Hasbro™ Play-Doh Zmrzlinový zámek
S Play-Doh zmrzlinovým zámkem jsou tu hned 3 stanice perfektní zmrzliny:

Nejprve si vyber 1 formičku ze 6 a poté protlač hmotu do kornoutku. Jestli chceš, můžeš si přidat i šlehačku a ještě si ji ozdob. Mnoho formiček nabízí další možnosti zdobení a hraní. S doplnky, 4 dózami normálními a 2 dózami barevných konfet á 56 gr.

Podrobnosti:
  • Rozměr: 30,5 x 33 x 8,3 cm
  • Věk: od 3 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení! obsahuje pšenici Nevhodné ke konzumaci.

Příslušenství

Cena
630 Kč
Cena
531 Kč
Cena
657 Kč
Cena
719 Kč
Cena
565 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.