Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HASBRO Simon Swipe
Momentálně vyprodáno

HASBRO Simon Swipe

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 955 Kč
731 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 224 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A103591

HASBRO Simon Swipe
Simon Swipe
Űíslo výrobku: A8766EU4

Simon Swipe disponuje 4 dotykovými políčky a dokáže, že barvy a tóny se správně opakují: akční hra. S pohyby prstů se musís zopakovat barevné vzory. S 4 funkcemi hraní:

"Swipe is Hype" motto - moderní variace akční klasické hry Simon. Sledování barev prsty "Swipe", hra, kterou spousta zná ze Smartphonů a tebletů. Simon Swipe vydává nejen světélko, ale teké tón. "červená, červená, zelená, modrá, žlutá." Rychle se musí prsty pohybovat na políčkách elektrického přístroje dle barevného vzoru. Pokud se nepodaří dotknout správné barvy, vše se opakuje. Různé hrací verze pro jednotlivce nebo více hráčů. To bude zábava.

Podrobnosti:
• Počet hráčů: 1+
• Doba hraní : 15 Min.
• Baterie: 3 x AAA LR03 (jsou součástí balení)
• Věk: od 8 let

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.