Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Hasbro Star Wars Epizoda 5 - Sněhová mise, Darth Vader Figurka
Momentálně vyprodáno

Hasbro Star Wars Epizoda 5 - Sněhová mise, Darth Vader Figurka

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 437 Kč
325 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 112 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A150859

Hasbro Star Wars Epizoda 5 - Sněhová mise, Darth Vader Figurka
Vejdi do světa Star Wars a dobrodružství začíná!

• Přehraj si scény ze star Wars dobrodružstvev
• 3-nohu Darth Vadera lze kombinovat se zbraněmi Reye (oba sety se dají koput zvlášt). Tak lze vybudovat větší a silnější zbran!

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: větší a silnější zbran!
• Obsahuje jednu figurku s doplnky
• Rozměr figurky: ca. 10 cm
• Věk: od 4 let.

Upozornění:
Nevhodné pro děti do 36 měsíců.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.