Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Hasbro Star Wars Epizoda 7 Probuzení sily - Lesní mise - Kylo Ren

Hasbro Star Wars Epizoda 7 Probuzení sily - Lesní mise - Kylo Ren

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 5 kusy k dispozici!

MOC¹ 437 Kč
325 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 112 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A150880

Hasbro Star Wars Epizoda 7 Probuzení sily - Lesní mise - Kylo Ren
Vstup do světa Star Wars a vzrušující dobrodružství začíná! Jako tmavý bojovník, se silnou mocí, komanduje Kylo Ren mise prvního komanda - je silný, díky svému světelnému meči. Zkombinuj dráp Kylo Rene se zbraněmi balení "Kapitán Phasma" a "Luke Skywalker" (nejsou součástí balení) a postav poslední zbran galaktické síly. Objev vzrušující dobrodružství dobra a zla ve vesmíru plném hrdinů, darebáků a cizinců v Star Wars sadě Lesní cesty. Doplnky a další figurky lze dokoupit samostatně

• Přehraj si scény ze star Wars dobrodružstvev
• Dráp Kylo Rene lze kombinovat se zbraněmi z balení, "kapitán Phasma" a "Luke Skywalker" k vytvoření větší a silnější zbraně (každý balíček se prodává se samostatně)

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: B3446ES0
• Obsahuje jednu figurku s doplnky
• Rozměr figurky: ca. 10 cm
• Věk: od 4 let.

Upozornění:
Nevhodné pro děti do 36 měsíců.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.


Hasbro Star Wars Epizoda 7 Probuzení sily - Lesní mise - Kylo Ren
MOC¹ 437 Kč
325 Kč