Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Hasbro Star Wars Figurka ze Vi. Epizody - jedna ze trech -nemoznost vybieru.

Hasbro Star Wars Figurka ze Vi. Epizody - jedna ze trech -nemoznost vybieru.

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 464 Kč
398 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 66 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A150888

Hasbro Star Wars Figurka ze Vi. Epizody - jedna ze trech -nemoznost vybieru.
Hasbro Star Wars Hero Mashers figurka řada Hero Mashers nabízí oblíbené filmové pohyblivé kombinovatelné figurky ze světa Star Wars. Figurka je 15 cm velká. Nakombinujte si svého vlastního hrdinu s novými doplnky a pustte se do akce proti Impériu. Kombinovatelné s celou řadou Hero Mashers. Utvoř si tvou mash-up figurku!

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: B3657ES0
• Obsahuje jednu figurku s doplnky
• Nakombinujte si svého vlastního hrdinu s novými doplnky a pustte se do akce proti Impériu. Kombinovatelné s celou řadou Hero Mashers.
• • Rozměr desky: ca. 15 cm
• Věk: od 4 let.

Upozornění:
Nevhodné pro děti do 36 měsíců.
POZOR - NESORTOVANY ARTIKEL - bude nahodne vybrana jedna ze 3 vyobrazenych figurek.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.


Hasbro Star Wars Figurka ze Vi. Epizody - jedna ze trech -nemoznost vybieru.
MOC¹ 464 Kč
398 Kč