HASBRO Star Wars™ Rebels Hero 31 Inch X-Wing

HASBRO Star Wars™ Rebels Hero 31 Inch X-Wing

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • HASBRO Star Wars™ SW Command Millennium Falcon

1.949 Kč
968 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 981 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A103081

HASBRO Star Wars™ Rebels Hero 31 Inch X-Wing
Rebels Hero 31 Inch X-Wing
Star Wars
Číslo výrobku: A8798EU4

Luke Skywalker ti nabízí svou stíhačku X-Wing se kterou se můžeš vydat na tvé mise. Ca 80 cm dlouhá a skoro 70 cm široká je tato stíhačka X Wing hvězdou Star Wars.

To tu ještě nebylo! Doplň si svou sbírku a zahrej si tvé oblíbené scény.

Podrobnosti:
• Věk: od 4 let.

Upozornění:
Nevhodné pro děti od 36 měsíců.

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.


HASBRO Star Wars™ Rebels Hero 31 Inch X-Wing
1.949 Kč
968 Kč