Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HASBRO Super Soaker Barrage - vodní dělo

HASBRO Super Soaker Barrage - vodní dělo

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

944 Kč
728 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 216 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A103143

HASBRO Super Soaker Barrage - vodní dělo
Super Soaker Barrage - vodní dělo
Űíslo výrobku: A4837E24

Konec s časem na doplnění vody ve zbrani: Barrage vodní dělo nabízí gigantický objem 2,5 l. Vyberte si ze 3 různých režimů zmáčení se střídavýmitryskami: proud pro delší vzdálenost, silný nebo plochý proud.

Více vody, větší dosah, více zábavy: Největší objem, jaký kdy nabízela pistole z řady Super Soakers Mega nádrž o objemu 2,5 l. Vyberte si ze 3 různých režimů zmáčení se střídavýmitryskami: proud pro delší vzdálenost, silný nebo plochý proud.

Podrobnosti:
• Věk: od 7 let.

Pozor!
Nemířit na oči a obličej!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

HASBRO Super Soaker Barrage - vodní dělo
944 Kč
728 Kč