Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Slavíme 4.narozeniny
Slavíme 4.narozeniny
SLEVA
až 1400 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
HASBRO Super Soaker Barrage - vodní dělo
Momentálně vyprodáno

HASBRO Super Soaker Barrage - vodní dělo

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
944 Kč
775 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 169 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A103143

HASBRO Super Soaker Barrage - vodní dělo
Super Soaker Barrage - vodní dělo
Űíslo výrobku: A4837E24

Konec s časem na doplnění vody ve zbrani: Barrage vodní dělo nabízí gigantický objem 2,5 l. Vyberte si ze 3 různých režimů zmáčení se střídavýmitryskami: proud pro delší vzdálenost, silný nebo plochý proud.

Více vody, větší dosah, více zábavy: Největší objem, jaký kdy nabízela pistole z řady Super Soakers Mega nádrž o objemu 2,5 l. Vyberte si ze 3 různých režimů zmáčení se střídavýmitryskami: proud pro delší vzdálenost, silný nebo plochý proud.

Podrobnosti:
• Věk: od 7 let.

Pozor!
Nemířit na oči a obličej!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.