Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HASBRO Super Soaker Hydro Storm
Momentálně vyprodáno

HASBRO Super Soaker Hydro Storm

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
972 Kč
658 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 314 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A103138

HASBRO Super Soaker Hydro Storm
Super Soaker Hydro Storm
Űíslo výrobku: A4841E24

Vhodné pro perfektní dlouhé vodní války: Motorizovaná a plně automatická vodní zbran, která nemusí být v době "válčení" nabíjena.

S tímto Super Soaker Hydro Storm: Stříkej vodu! Super Soaker Hydro Storm je plně automatická vodní zbran, vybavena motorem, která stříká vodu bez zdržení nabíjením. Zábava je zaručena. Super Soaker Hydro Storm má dosah ca 9 metrů a objem 700 ml. Lze plnit vodou z vodovou.

Podrobnosti:
• Baterie 6 x AA LR06
• Věk: od 6 let.

Upozornění!
Nemířit na oči a obličej!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.