Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Slavíme 4.narozeniny
Slavíme 4.narozeniny
SLEVA
až 1400 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
HASBRO Super Soaker Tri Strike Crossbow - Vodní kuše
Momentálně vyprodáno

HASBRO Super Soaker Tri Strike Crossbow - Vodní kuše

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 944 Kč
785 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 159 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A103144

HASBRO Super Soaker Tri Strike Crossbow - Vodní kuše
Tri Strike Crossbow - Vodní kuše
Űíslo výrobku: A4836E24

Super Soaker ve skvělém designu: Křídla se aktivují zmáčknutím knoflíku. Vodní kuše překvapí se 3-proudy.

První Super Soaker, která se změní v kuši. Super Soaker Tri Strike Crossbow - Vodní kuše překvapí nepřítele: Zmáčkni knoflík a křídla se rozevřou. A to není vše: Tri Strike Crossbow - Vodní kuše stříká 2 proudy najednou. Prostřední proud má dosah 11 merů. objem 1,2 l. Tato kuše s P112 modusem stříká 3 proudy.

Podrobnosti:
• Věk: od 6 let.

Upozornění!
Nemířit na oči a obličej!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.