HASBRO Transformers 4 - Deluxe Attackers Bumblebee

HASBRO Transformers 4 - Deluxe Attackers Bumblebee

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

694 Kč
475 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 219 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A103159

HASBRO Transformers 4 - Deluxe Attackers Bumblebee
Deluxe Attackers Bumblebee
Transformers 4
Číslo výrobku: A9857E24

Akční figurka, kterou znáš z filmu: Deluxe Attacker se snadno transformují díky specielní power funkci! Otočte trup nebo nohu transformátory a bitva může začít! Bumblebee není největší bot, ale má sílu jako ostatní vállečníci od Cybertron. Byl to první autobot, který se spojil s člověkem. Ochraňuje obyvatele země.

Podrobnosti:
• Věk: od 5 let.

Upozornění:
Nevhodné pro děti od 36 měsíců.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.


HASBRO Transformers 4 - Deluxe Attackers Bumblebee
694 Kč
475 Kč