Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HASBRO Transformers 4 - Dinobot Grimlock

HASBRO Transformers 4 - Dinobot Grimlock

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 8 kusy k dispozici!

4.447 Kč
2.400 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 2.047 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A103150

HASBRO Transformers 4 - Dinobot Grimlock
Dinobot Grimlock
Transformers 4
Űíslo výrobku: A6145E24

Ca 60 cm veliký gigant je transformační figurkou: Dinorobot se přemění na skvělého robota se světlem a zvukovými efekty. Sada obsahuje figurku Optimus Prime (ne transformační)

Transformace Mega-dino: 60 cm figurka z filmu Transformers 4 Grimlock se změní na gigantického dinosaura. Je známá z filmu Transformers 4. Posad Oprima Prima - akční figurku na záda transformavaného titána, kterému svítí oči. Dokáže hýbat hlavou a otevírat čelisti A to není vše: Grimlock tě překvapí svým transformačním světem. S jednoduchou manipulací se dino promění na robota - světelné a zvukové efekty. Více transformers, více akce!

Podrobnosti:
• Baterie: 2 x AA LR06
• Věk: od 5 let.

Upozornění:
Nevhodné pro děti od 36 měsíců.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

HASBRO Transformers 4 - Dinobot Grimlock
4.447 Kč
2.400 Kč