Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HASBRO Transformers 4 - Mega Flip Bumblebee
Momentálně vyprodáno

HASBRO Transformers 4 - Mega Flip Bumblebee

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!


Popis výrobku

Číslo výrobku: A103146

HASBRO Transformers 4 - Mega Flip Bumblebee
Mega Flip Bumblebee
Transformers 4
Űíslo výrobku: A7799E24

Hvězdná figurka je velká přes 30 cm: Stejně jako ve filmu se Bumblebee může snadno transformovat z robota do žlutého sportáku.

Transformers film 4 Mega Flip Bumblebee je akční figurkou generace XXL velikosti s transformační technologií: Žlutý hrdina je velký přes 30 cm a má zcela nový styl jako ve filmu Transformers 4. Díky nové, inovativní flip-transformaci se promění snadno ve žlutý sporták.

Podrobnosti:
• Věk: od 5 let.

Upozornění:
Nevhodné pro děti od 36 měsíců.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.