Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Slavíme 4.narozeniny
Slavíme 4.narozeniny
SLEVA
až 1400 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
HASBRO Transformers Rid - Super Bumblebee 50cm
Momentálně vyprodáno

HASBRO Transformers Rid - Super Bumblebee 50cm

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
2.550 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A150998

HASBRO Transformers Rid - Super Bumblebee 50cm
Není většího hrdiny než Bumblebee! Bumblebee je větší než kdy jindy, je vysoký 50 cm! Můžete ho postavit proti Decepticonům při každém ohrožení. Transformace během chvilky - to je SUPER BUMBLEBEE. Oblíbený hrdina se přemění během 3 magických kroků. Velký hrdina, velká akce Tak veliký Bumblebee tu ještě nebyl. Rozšiř si tvou sbírku. Transformace ve 3 krocích, zvukový efekt při přechodu z jednoho režimu do druhého. Stáhněte si aplikaci do svého digitálního zařízení, naskenujte kód a odemkněte další level! Figurka obsahuje baterie 1 x 1,5V LR6 (AA)

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: B0757EU4
• Transformace ve 3 krocích
• ca. 50 cm velký
• Se světlem a zvuky.
• 1 x LR6 (jsou součástí balení)
• Věk: od 6 let.

Upozornění:
Nevhodné pro děti do 36 měsíců.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.