hauck Auto Close'n Stop zábrana bílá včetně 9 cm prodloužení 2017

hauck Auto Close'n Stop zábrana bílá včetně 9 cm prodloužení 2017

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

1.485 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A231463

hauck Auto Close'n Stop zábrana bílá včetně 9 cm prodloužení 2017
Tato samozavírací dveřní zábrana je dokonalým řešením pro to, aby Vaše děti mohly bezpečně podnikat průzkumné výpravy. Díky patentovanému magnetickému uzávěru a dvoufázovému indikátoru budete Vy a Vaše dítě vždy na té správné straně. Tato ochranná zábrana se sama uzavírá a tím zajišťuje klid a bezpečí. Tato dveřní zábrana je ideálním řešením pro bezpečný domov, jakmile začne Váš miláček prozkoumávat své okolí.

Systém Autoclose'n Stop je přitom naprostou zvláštností. Díky patentovanému magnetickému zámku se dveře v libovolném úhlu otevření automaticky zablokují . Dvojfázový indikátor zajišťuje dodatečnou optickou bezpečnost.

Tuto bezpečnostní zábranu lze instalovat do všech dveří nebo schodišť o šířce 75 - 80 cm. Montáž je v mžiku hotová. Dveřní zábranu lze snadno upnout pomocí šroubů. Není zapotřebí žádného nářadí ani vrtání. Pokud chcete zábranou projít, lze kovový kryt snadno otevřít jednou rukou. Poté se sama automaticky uzavře a je bezpečně zajištěna. Tím je po celý čas garantováno, že se děti nebo zvířata pohybují jen ve vyhrazeném prostoru.

Kromě systému Autoclose'n Stop jsou k dispozici rozšíření o 9 cm a 21 cm. Poté máte následující možnosti:
  • Rozpětí bez prodloužení: 75 - 80 cm
  • Dveřní zábrana + prodloužení 9 cm: 84 - 89 cm
  • Dveřní zábrana + prodloužení 21 cm 96 - 101 cm

Upozornění:
Jedná se o samoregulační zábranu. Tzn. že šikmé postavení postranních dílů se koriguje dotažením fixačních šroubů v rámu. Tak je zajištěno bezpečné držení a paralelní zafixování postranních dílů v oblasti zavíracího mechanismu.

S tímto kovovým prodloužením o délce 9 cm je možné v mžiku proměnit dveřní zábrany hauck Open'n Stop, Close'n Stop a Wood Lock Safety Gate v zábrany schodišti. Prodlužovací díl se pomocí spojovací součástky jednoduše nasadí na zábranu.

Poté se nabízejí následující možnosti:
  • S prodloužením: 9 cm = šířka otvoru od 83 do 90,5 cm
  • S prodlouženími: 9 cm + 9 cm = šířka otvoru od 92 do 99,50 cm
  • S prodloužením: 9 cm + 21 cm = šířka otvoru od 104 do 111,50 cm
Upozornění:
Máte zábradlí s kulatými nebo oválnými tyčkami s průměrem do 10 cm? Pak můžete zábranu Open'n Stop a dvířka Wood Lock Safety Gate kromě rozšíření o 9 a 21 cm upevnit ještě vruty Y, které jsou k dispozici zvlášť.

Příslušenství

Cena
358 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


hauck Auto Close'n Stop zábrana bílá včetně 9 cm prodloužení 2017
1.485 Kč