hauck Isofix Base na Varioguard Grey

hauck Isofix Base na Varioguard Grey

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 8 kusy k dispozici!
  • hauck Isofix Base na Varioguard Black

4.778 Kč
3.490 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 1.288 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A188907

hauck Isofix Base na Varioguard Grey
Extra Isofixová základna pro autosedačky Varioguard. Ta umožňuje časově a finančně úspornou montáž autosedačky Varioguard v různých autech. Když je v autě nainstalovaná Varioguard Isofix Base, pak se vajíčko v několika sekundách namontuje na ni.
Další informace ohledně montáže ve Vašem autě najdete u autosedačky Varioguard.

Technické detaily:
  • Materiál je z umělé hmoty a je omyvatelný.

  • Rozměry: 62 x 40 x 47 cm

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


hauck Isofix Base na Varioguard Grey
4.778 Kč
3.490 Kč