Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
hauck Matrace do cestovní postýlky Sleeper SQ Jungle Fun

hauck Matrace do cestovní postýlky Sleeper SQ Jungle Fun

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • hauck Matrace do cestovní postýlky Sleeper SQ uni beige

850 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A188216

hauck Matrace do cestovní postýlky Sleeper SQ Jungle Fun
Pohodlná pěnová matrace o rozměru 90 x 90 cm se dá všestranně použít Dá se používat jako cestovní matrace nebo extra matrace k Sleep'n Play SQ. Na této matraci může dítě pohodlně spát a hrát si. Pro převoz se dá matrace skládat a prakticky schovat do dodávané přenosné tašky.

Detaily:
  • Rozměry: 91 x 91 x 7 cm
  • Materiál: 100% polyester, omyvatelný

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


hauck Matrace do cestovní postýlky Sleeper SQ Jungle Fun
850 Kč