Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HAUCK Ochrana do dveří Door Me

HAUCK Ochrana do dveří Door Me

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

MOC¹ 137 Kč
106 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 31 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A146144

HAUCK Ochrana do dveří Door Me
HAUCK Ochrana do dveří Door Me

Ochrana do dveří a oken proti přiskřípnutí prstů. Tato pěnová ochrana se dá okolo dveří nebo oken a zabrání, že se při jejich přibouchnutí při průvanu skřípnou prsty dítěte. Ideální do dětského pokoje.

Vlastnosti výrobku:
Nerozbitné
Snadná manipulace
2 kusy v kartonu

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


HAUCK Ochrana do dveří Door Me
MOC¹ 137 Kč
106 Kč