Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Slavíme 4.narozeniny
Slavíme 4.narozeniny
SLEVA
až 1400 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
HAUCK Sedací vložka Hug me

HAUCK Sedací vložka Hug me

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 546 Kč
499 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A146110

HAUCK Sedací vložka Hug me
HAUCK Sedací vložka Hug me

Tato měkká a pohodlná vložka na sezení je určena pro autosedačky třídy I. a golfové kočárky, stará se o pevné sezení malých dětí mezi 9 a 18 kg a je oboustranně uživatelná. Měkké mikrovlákno se výborně hodí pro chladnější dny. Zadní strana z bavlny je ideální pro teplé letní dny. Plyšová výpln přispívá k dobrému udržení dítěte v autosedačce nebo golfovém kočárku a současně je velmi pohodlná. Díky oddělitelné hlavové a tělové části je vložka individuálně nastavitelná podle malého pasažéra a má dlouhé užití. Praní v pračce.

Highlights:
Flexibilní přizpůsobení
Letní a zimní strana
Odnímatelná část na hlavu

Vlastnosti výrobku:
Bavlna mikrovlákno
Letní a zimní strana
Soft
Praní na 30 stupnů
Rozměry v rozestavěném stavu (max.) 43 x 65 x 6 cm

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


HAUCK Sedací vložka Hug me
MOC¹ 546 Kč
499 Kč