Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HAUCK Sedací vložka Hug me

HAUCK Sedací vložka Hug me

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 546 Kč
459 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 87 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A146110

HAUCK Sedací vložka Hug me
HAUCK Sedací vložka Hug me

Tato měkká a pohodlná vložka na sezení je určena pro autosedačky třídy I. a golfové kočárky, stará se o pevné sezení malých dětí mezi 9 a 18 kg a je oboustranně uživatelná. Měkké mikrovlákno se výborně hodí pro chladnější dny. Zadní strana z bavlny je ideální pro teplé letní dny. Plyšová výpln přispívá k dobrému udržení dítěte v autosedačce nebo golfovém kočárku a současně je velmi pohodlná. Díky oddělitelné hlavové a tělové části je vložka individuálně nastavitelná podle malého pasažéra a má dlouhé užití. Praní v pračce.

Highlights:
Flexibilní přizpůsobení
Letní a zimní strana
Odnímatelná část na hlavu

Vlastnosti výrobku:
Bavlna mikrovlákno
Letní a zimní strana
Soft
Praní na 30 stupnů
Rozměry v rozestavěném stavu (max.) 43 x 65 x 6 cm

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

HAUCK Sedací vložka Hug me
MOC¹ 546 Kč
459 Kč