❤ DĚKUJEME ❤
❤ DĚKUJEME ❤
Ušetřete
až 500 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
hauck Zábrana na postel Sleep N Safe Plus Pooh Ready To Play

hauck Zábrana na postel Sleep N Safe Plus Pooh Ready To Play

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 10 kusy k dispozici!

1.031 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A188849

hauck Zábrana na postel Sleep N Safe Plus Pooh Ready To Play
Postelová zábrana Sleep'n Safe je bezpečným a praktickým řešením na postel.
Zabrání vypadnutí dítěte z postele. Již od 6 měsíců mohou děti spát ve velké posteli se zábranou. Sleep'n Safe můžete použít kdekoli. Doma, na cestách nebo při návštěvě prarodičů. Zábrana se jednoduše připevní pod matrací a dá se dokonce sklopit, aby dítě bez problému vlezlo do postele. Díky Sleep'n Safe je dítě bezpečně uloženo.

Technické detaily:
  • Materiál je ze 100% polyesteru a je omyvatelný
  • Rozměry: 108 x 42 cmInformace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


hauck Zábrana na postel Sleep N Safe Plus Pooh Ready To Play
1.031 Kč