Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HEROS Constructor Bagr 175-dÝlů
Momentálně vyprodáno

HEROS Constructor Bagr 175-dÝlů

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 955 Kč
786 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 169 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A136282

HEROS Constructor Bagr 175-dÝlů
Z konstrukčnÝ sady "Bagger" lze postavit dle návodu za pomoci šroubováka vždycky jeden z pěti velkřch modelů: Bagr, LKW Bagr, vyklápěčka, nakladač, nebo teleskopickř nakladač. Samozřejmě, že fantazii se meze nekladou a můžeš si sešroubovat i jinÚ autá se stavby. Tyto kolÝky, lišty, kola, šrouby nebo matice jsou individuálně spolu přestavitelnÚ a kombinovatelnÚ. Pro vřrobu Eichhorn drah je použito FSC® 100% dřevo ze stálÚho lesnÝho hospodářstvÝ.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 100039034
• dřevo/plast
• 6 R

UpozorněnÝ!
NevhodnÚ pro děti do třÝ let. Obsahuje malÚ části, kterÚ by mohly břt spolknuty. NebezpečÝ udušenÝ!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.