Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HEROS Constructor - Vysokozdvižný vozík
Momentálně vyprodáno

HEROS Constructor - Vysokozdvižný vozík

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 682 Kč
533 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 149 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A163267

HEROS Constructor - Vysokozdvižný vozík
#ze 115-dílné konstrukční sady " Vysokozdvižný vozík" lze postavit dle návodu za pomoci šroubováka vždycky jeden z pěti velkých modelů: paletový vozík, vysokozdvižný vozík, obyčejný vozík. S pomocí dodaného nářadí, návodu a šroubků se sestavují dřevěné díly společně se spojovacími elementy a vzniká krásný model. Samozřejmě, že fantazii se meze nekladou a můžeš si sešroubovat i jiné autá se stavby. Dítě si cvičí sestavováním prostorovou představivost a jemnou motoriku.
Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 100039032
• Obsah: 3 modely paletový vozík, vysokozdvižný vozík, obyčejný vozík. 115 dílů
• Materiál: FSC® 100%, bukové dřevo, překližka
• Věk: od 4 let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.