Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HESS ChrastÝtko - srdÝčko
Momentálně vyprodáno

HESS ChrastÝtko - srdÝčko

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
195 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A079109

HESS ChrastÝtko - srdÝčko
Tento vřrobek je doporučován našimi porodnÝmi asistentkami. PřispÝvá k bezpečÝ a pohodlÝ Vás a Vašeho miminka.

ChrastÝtko - srdÝčko
ŰÝslo vřrobku: 11018

S tÝmto barevnřm dřevěnřm chrastÝtkem budou i ti nejmenšÝ učit se poznávat různÚ barvy a tvary. VhodnÚ pro jemnou dětskou motoriku dÝtěte.

Podrobnosti:
• Rozměr: ca. 7 cm
• Materiál: buk
• Od narozenÝ

Pozor!
Nenechávejte dÝtě hrát si bez dozoru. Kontrolujte pravidelně hračky, jestli nejsou poškozenÚ. Při poškozenÝ hračky ji dále dÝtěti nedávejte ke hranÝ! Neprodlužujte nikdy hračku, nepřipevnujte ji jako přÝvěsek na šnůrky, na oblečenÝ. Vaše dÝtě se tak může uškrtit.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.