Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis

HOCO BUMP RIDER antracitový
Momentálně vyprodáno

HOCO BUMP RIDER antracitový

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
2.722 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A123953

HOCO BUMP RIDER antracitový
Stupátko se hodí téměř na všechny kočárky bez potřeby extra adaptérů. Vhodné je pro děti od 2 do 5 let a maximální hmotnosti 20 kg.

Podrobnosti o výrobku:
• Bumprider je vybaven mechanismem rychlého uchycení, který garantuje rychlé připojení a odpojení. Není třeba žádné nářadí.
• Bumprider se hodí téměř na všechny druhy kočárků i golfové kočárky. Při koupi jiného kočárku proto nemusíte Váš Bumprider vyměnit.
• Stupátko je ergonomicky tvarované a opatřeno efektivním odpružením otočného ramene.
• Vyvinuto a testováno ve Švédsku.

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.