Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HOCO BUMP RIDER se sedátkem Black
Momentálně vyprodáno

HOCO BUMP RIDER se sedátkem Black

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

3.813 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A123959

HOCO BUMP RIDER se sedátkem Black
Stupátko se hodÝ tÚměř na všechny kočárky bez potřeby extra adaptÚrů. VhodnÚ je pro děti od 2 do 5 let a maximálnÝ hmotnosti 20 kg.

Podrobnosti o vřrobku:
• Bumprider je vybaven mechanismem rychlÚho uchycenÝ, kterř garantuje rychlÚ připojenÝ a odpojenÝ. NenÝ třeba žádnÚ nářadÝ.
• Bumprider se hodÝ tÚměř na všechny druhy kočárků i golfovÚ kočárky. Při koupi jinÚho kočárku proto nemusÝte Váš Bumprider vyměnit.
• Stupátko je ergonomicky tvarovanÚ a opatřeno efektivnÝm odpruženÝm otočnÚho ramene.
• Vyvinuto a testováno ve ŠvÚdsku.

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.