HOCO Organizér Black
Momentálně vyprodáno

HOCO Organizér Black

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
818 Kč
450 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 368 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A123976

HOCO Organizér Black
Použitelný pro uložení mobilu, jako držák na pití nebo jako prostorná taška na kočárek. Snadno se připevní pomocí suchých zipů. Vhodný na všechny kočárky. Včetně výstupu pro sluchátka. Voděodolné pouzdro na Smartphone chrání mobil před deštěm a poškrábáním. Mobil se dá i přes kryt ovládat

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.