Hrací deka do ohrádky ALVI Plus Birds beige 416-6
Momentálně vyprodáno

Hrací deka do ohrádky ALVI Plus Birds beige 416-6

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

1.654 Kč
1.355 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 299 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A086666

Hrací deka do ohrádky ALVI Plus Birds beige 416-6
Hrací deka do ohrádky ALVI L Plus s vysokým hnízdem

Aby se při hraní nemohlo nic stát!

Díky nové hrací dece do ohrádky Plus se už nemůže při hraní nic stát. Deka má prodlouženou čelní stranu, která zvyšuje bezpečnost.

• Polstrovaná s nabíraným dutým vláknem
• Pro sedmdesátkové a stovkové ohrádky
• Potah ze 100% bavlny
• Lze prát až na 40 stupňů C

Příslušenství

Cena
890 Kč
Cena
315 Kč
Cena
990 Kč
Cena
990 Kč
Cena
2.095 Kč
Cena
750 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Alvi

Pro odpočinkový spánek

Jméno firmy Alvi se skládá z počátečních písmen zakladatele Alfreda Viehhoferse, který firmu založil před více než 50 lety. Od té doby se prezentuje výrobce kojeneckého zboží v oblasti spaní jako spolehlivý partner, u kterého hledat věci pro optimalizaci odpočinku dětí. Vnější strana spacích pytlů z čisté bavlny je nejvhodnější pro citlivou pokožku Vašeho dítěte a neustále se přizpůsobuje jeho tělesné teplotě. Také krásně zdobebé povlečení nebo matrace od Alvi skýtají měkounké pohodlí a pocit bezpečí.