Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Hudební projektor PABOBO na baterii - bílo/modrý se lvem
Momentálně vyprodáno

Hudební projektor PABOBO na baterii - bílo/modrý se lvem

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

597 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A080296

Hudební projektor PABOBO na baterii - bílo/modrý se lvem
Hudební projektor PABOBO s hvězdičkami

Noční světlo od Pabobo má tvar hvězdy a propůjčuje dětskému pokoji magickou, světelnou atmosféru. Projektuje na strop krásnou noční oblohu a hraje zasněnou melodii. Díky tomu dítě brzy usne.
Pomocí tlačítka na horní straně hvězdičky se zapne měnící se hra barev v oranžové, modré a zelené. Stiskem tlačítka se zastaví na oblíbené barvě. Navíc hraje projektor ukolébavku. Integrovaný časovač automaticky vypne produkci světla a hudby po 45 minutách.

• Věkové doporučení: od 3 let
• Výška: ca. 16 cm, šířka: ca. 20 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.