Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Hudební projektor PABOBO s baterií - hroch (přípojka micro USB) - béžový
Momentálně vyprodáno

Hudební projektor PABOBO s baterií - hroch (přípojka micro USB) - béžový

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
1.045 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A083194

Hudební projektor PABOBO s baterií - hroch (přípojka micro USB) - béžový
Hudební projektor PABOBO s hvězdičkami - hroch

Noční světlo od Pabobo ve tvaru hvězdy propůjčí dětskému pokoji magickou světelnou atmosféru. Na stropě vytvoří krásnou noční oblohu a hraje zasněnou melodii. Díky tomu dítě brzy usne.
Pomocí tlačítka na horní straně se přepíná měnící se barevná hra v oranžové, modré a zelené. Stiskem tlačítka je možné zastavení na oblíbené barvě dítěte. Navíc hraje projektor ukolébavku. Integrovaný časovač automaticky vypne projekci světla a hudby po 45 minutách.

Detaily:
• Od narození
• S přípojkou mirco USB
• Výška: ca. 16 cm, šířka: ca. 20 cm

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.