Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HUDORA Kinderpartyset, 25 kusů 76353
Momentálně vyprodáno

HUDORA Kinderpartyset, 25 kusů 76353

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 817 Kč
705 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 112 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A167848

HUDORA Kinderpartyset, 25 kusů 76353
V Kinderpartysetu je všechno možné pro vzrušující, party s přáteli!

25-dílná sada se skládá z: 4 skákací pytle, 60 cm vysoké pro tělo velikosti ca 1,30 m a hmotnosti až 30 kg, se stabilním dnem a nylonovými úchyty, 4 plastové lžičky, 4 plastové vejce, 4 polštáře, 2 suché zipy pro partnery na běhání, 2 červené stuhy - začátek a cílová čára, 4 hraniční kolíčky vyrobené z plastu a 1 šachovnicový praporek. Všechny díly v barvách oranžové, světle modré, fialové, světle zelené. Se 14 krásnymi nápady.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 76353
• Obsah: 4 skákací pytle, 4 plastové lžičky, 4 plastové vejce, 4 polštáře, 2 suché zipy, 2 červené stuhy, 4 hraniční kolíčky, 1 šachovnicový praporek.
• Rozměry: Skákací pytle 60 cm (max. 30 kg)
• Věk: od 3 let

Upozornění!
Nevhodné pro děti do 36 měsíců, kvůli riziku spolknutí malých částí. Nebezpečí udušení!
Nevhodné pro děti do 36 měsíců, kvůli dlouhé šňůře. Nebezpečí uškrcení!
Udržovat mimo oheň.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hudora

Od úzkého věku podporovat radost z pohybu

Díky šikovným dopravním prostředkům a stabilnímu sportovnímu nářadí od Hudora Vaše dítě rychle zjistí, jaká zábava je při pobytu na čerstvém vzduchu. Již nejmenší děti mohou poznávat své okolí na odrážedlech, pro o něco starší děti jsou k dispozici koloběžky a trampolíny. Rutinní jezdci zkouší Longboards a inlinové brusle. Vhodně k různým ročním obdobím najdete výrobky jako houpačky, plážové sady, létací draky nebo brusle. Děti každého věku tak najdou při každém počasí to správné sportovní náčiní od Hudory.