Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HUDORA Plastová houpačka 72115
Momentálně vyprodáno

HUDORA Plastová houpačka 72115

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 490 Kč
379 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 111 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A167913

HUDORA Plastová houpačka 72115
Houpací deska je z plastu o rozměrech 42 x 16 x 9 cm a bílé lana jsou dodávána vč. žlutě chromovaných ocelovýh kroužků k upevnění na příslušných rámcích. Nastavitelná výška houpačky 140-250 cm. Lana jsou odolné proti opotřebení a sedadlo má nosnost do 50 kg.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 72115
• Součástí balení kroužky na připevnění.
• Rozměry: Plocha na sezení ca. 42 x 16 cm, laná ca. 140 x 250 cm
• Material: vysoce kvalitní plast
• Nosnost: max. 50 kg
• Věk: od 3 let

Upozornění!
Jen pro domácí použití Používat pouze za dozoru dospělých.
Nevhodné pro děti do 36 měsíců, kvůli riziku spolknutí malých částí. Nebezpečí uškrcení! Hrozí nebezpečí spadnutí!
vhodné k použití venku

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hudora

Od úzkého věku podporovat radost z pohybu

Díky šikovným dopravním prostředkům a stabilnímu sportovnímu nářadí od Hudora Vaše dítě rychle zjistí, jaká zábava je při pobytu na čerstvém vzduchu. Již nejmenší děti mohou poznávat své okolí na odrážedlech, pro o něco starší děti jsou k dispozici koloběžky a trampolíny. Rutinní jezdci zkouší Longboards a inlinové brusle. Vhodně k různým ročním obdobím najdete výrobky jako houpačky, plážové sady, létací draky nebo brusle. Děti každého věku tak najdou při každém počasí to správné sportovní náčiní od Hudory.