Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HUDORA Stopky 65601
Momentálně vyprodáno

HUDORA Stopky 65601

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 272 Kč
245 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 27 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A172311

HUDORA Stopky 65601
HUDORA stopky v klasickém designu nabízí snadnou obsluhu a spousty funkcí.

Můžeš měřit čas na sekundy a ve stejné době i jiné úkoly. Funkce alarmu s tišícím se modusem, datum, ukazatel času. Díky praktickému tvaru se dobře drží, integrovaná smyčka pro pohodlné nošení na krku.

Podrobnosti:
  • s velkou nádrží na vodu
  • Funkce: 1/100 Sek, kalendář, datum a čas, funkce alarmu(budíku) s tíšícím se modusem
  • se smyčkou
  • Věk: od 4 let.
Pozor{75}Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí oběšení vytvořením smyčky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hudora

Od úzkého věku podporovat radost z pohybu

Díky šikovným dopravním prostředkům a stabilnímu sportovnímu nářadí od Hudora Vaše dítě rychle zjistí, jaká zábava je při pobytu na čerstvém vzduchu. Již nejmenší děti mohou poznávat své okolí na odrážedlech, pro o něco starší děti jsou k dispozici koloběžky a trampolíny. Rutinní jezdci zkouší Longboards a inlinové brusle. Vhodně k různým ročním obdobím najdete výrobky jako houpačky, plážové sady, létací draky nebo brusle. Děti každého věku tak najdou při každém počasí to správné sportovní náčiní od Hudory.