Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HUDORA Twistballset 76171
Momentálně vyprodáno

HUDORA Twistballset 76171

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
764 Kč
570 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 194 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A075603

HUDORA Twistballset 76171
Twistballset
Číslo výrobku: 76171

Rychlost! Ještě rychlejší reakce než při tenisu. Úžasná reakční hra! Pro jednoho nebo dva hráče. Je ideální i jako tenisový trenér.

Detaily:
• 2 umělohmotné rakety
• 1 tenisový míček na provázku s karabinkovým připnutím
• Nylonová taška pro úschovu
• Věk: od 8 let

Upozornění!
Nevhodné pro děti do 3 let.
Nebezpečí zadušení a uškrcení.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hudora

Od úzkého věku podporovat radost z pohybu

Díky šikovným dopravním prostředkům a stabilnímu sportovnímu nářadí od Hudora Vaše dítě rychle zjistí, jaká zábava je při pobytu na čerstvém vzduchu. Již nejmenší děti mohou poznávat své okolí na odrážedlech, pro o něco starší děti jsou k dispozici koloběžky a trampolíny. Rutinní jezdci zkouší Longboards a inlinové brusle. Vhodně k různým ročním obdobím najdete výrobky jako houpačky, plážové sady, létací draky nebo brusle. Děti každého věku tak najdou při každém počasí to správné sportovní náčiní od Hudory.