Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Isofixová základna JANE Koos

Isofixová základna JANE Koos

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 4.196 Kč
3.960 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 236 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A079249

Isofixová základna JANE Koos
Základna JANE Koos

Základna od Jané usnadní upevnění vajíčka Koos ve Vašem autě. Základna se hodí i pro mnohá vajíčka jiných výrobců. (Seznam kompatibilních výrobků je na www.jane.es)

Nová, schválená základna (evropská norma ECE R44/04) umožnuje bezpečné, pohodlné a rychlé upevnění. Platforma zůstane výborně upevněna v autě pomocí isofixového systému.

Nová platforma byla koncipována tak, aby byla nastálo namontována v autě a vyhnuli jste se tak neustálému, komplikovanému znovu namontování a odmontování.

Vajíčko NENÍ součástí dodávky.

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Isofixová základna JANE Koos
MOC¹ 4.196 Kč
3.960 Kč