Isofixová základna JANE Matrix
Momentálně vyprodáno

Isofixová základna JANE Matrix

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 6.400 Kč
5.320 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 1.080 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A080134

Isofixová základna JANE Matrix
Základna JANE Matrix

Základna Matrix od Jané usnadní upevnění vajíčka Matrix ve Vašem autě. Základna se hodí i pro mnohá vajíčka jiných výrobců. (Seznam kompatibilních výrobků je na www.jane.es)

Nová, schválená základna (evropská norma ECE R44/04) umožňuje bezpečné, pohodlné a rychlé upevnění. Platforma zůstane výborně upevněna v autě pomocí isofixového systému.

Nová platforma byla koncipována tak, aby byla nastálo namontována v autě a vyhnuli jste se tak neustálému, komplikovanému znovu namontování a odmontování.

Technické detaily:
• Rozměry (D/Š/V): 60 x 44 x 57-67 cm
• Hmotnost: 9,7 kg

Vajíčko NENÖ součástí dodávky.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.