Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Isofixová základna PEG-PEREGO 0 1

Isofixová základna PEG-PEREGO 0 1

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 14 kusy k dispozici!

MOC¹ 3.283 Kč
2.988 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 295 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A081418

Isofixová základna PEG-PEREGO 0 1
Isofixová základna PEG-PEREGO 0 1

Isofixová základna 0 1 je připevněna na isofixovÚ úchyty auta, takže se vajÝčko nebo autosedačka nepřipevnujÝ pomocÝ pásu auta. Vhodná je pro upevněnÝ Primo Viaggio Tri-Fix / Primo Viaggio Tri-Fix ES (skupina 0 ) a Viaggio1 Duo-Fix (skupina 1).

Skupina 0 1 (do 18 kg) se dá dÝky prodloužitelnřm a stupnovitě nastavitelnřm ramenům bez problÚmu připevnit na úchyty Isofixu Vašeho auta. Základna je vybavena vřškově nastavitelnou podpůrnou nohou a kontrolkami správnÚho upevněnÝ základny k autosedačce.

UPOZORNĚNÍ: Zkontrolujte před nákupem návod Vašeho auta, že je skutečně vybaveno Isofixem.

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Isofixová základna PEG-PEREGO 0 1
MOC¹ 3.283 Kč
2.988 Kč