Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
JANE Montecarlo 2015 S11 Atlantic

JANE Montecarlo 2015 S11 Atlantic

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 6 kusy k dispozici!

4.064 Kč
3.250 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 814 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A138645

JANE Montecarlo 2015 S11 Atlantic
TřÝda 2/3, 15-36 kg, od ca. 3 do 12 let

Dětská autosedačka Montecarlo se hodÝ dÝky integrálnÝmu nastavovacÝmu systÚmu pro vÝce věkovřch třÝd a přizpůsobÝ se v každÚ růstovÚ fázi dÝtěti. Vřška zádovÚ opěrky se dá individuelně nastavit prostřednictvÝm opěrky hlavy, šÝřka autosedačky prostřednictvÝm postrannÝch ochran hlavy a beder. MaximálnÝ ochrana dÝky vylepšenÚ postrannÝ protinárazovÚ ochraně. PostrannÝ ochrany navÝc sloužÝ k optimálnÝ ochraně při bočnÝm nárazu. AktualizovanÚ vedenÝ pásů umožnuje nastavenÝ diagonálnÝho pásu auta podle vřšky ramene dÝtěte. Montecarlo R1 je na spodnÝ straně vybavena upevněnÝm. Při postrannÝch nárazech a posunech se tÝmto způsobem spolu s bezpečnostnÝmi pásy auta vytvořÝ vyššÝ stabilita pro dÝtě, přičemž zádová opěrka je ještě nastavitelná do dvou poloh. VnitřnÝ látka přicházejÝcÝ do kontaktu s dÝtětem je prodyšná.

Podrobnosti:
• PřizpůsobenÝ: Dětská autosedačka Montecarlo se hodÝ dÝky svÚmu integrálnÝmu systÚmu nastavenÝ pro vÝce třÝd a přizpůsobÝ se každÚ růstovÚ fázi dÝtěte. Vřška zádovÚ opěrky se dá individuelně nastavit prostřednictvÝm opěrky hlavy, šÝřka autosedačky prostřednictvÝm postrannÝch ochran hlavy a beder. MaximálnÝ ochrana dÝky vylepšenÚ postrannÝ protinárazovÚ ochraně.
• OdvětránÝ: Ergonomickř design s odvětrávacÝmi okÚnky, aby se dÝtě tolik nepotilo.
• Se zádovou opěrkou: Autosedačky - podsedáky mohou ochránit jen v oblasti pánve, ale nenabÝzÝ žádnou dostatečnou ochranu trupu a hlavy.
• SchválenÝ: HlinÝkovř rám chránÝ o 70% lÚpe než tradičnÝ systÚmy.
• NovÚ vedenÝ pásů: AktualizovanÚ vedenÝ pásů umožnuje, že se diagonálnÝ pás auta perfektně přizpůsobÝ vřšce ramene dÝtěte.
• Materiál: Voděodolnř, prodyšnř, s dlouhou životnostÝ a odpuzujÝcÝ špÝnu.
• PřÝslušenstvÝ Xtend: Jedná se o bezpečnostnÝ přÝslušenstvÝ pro dětskÚ autosedačky. (NenÝ součástÝ dodávky.)

Příslušenství

Cena
409 Kč
Cena
171 Kč

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

JANE Montecarlo 2015 S11 Atlantic
4.064 Kč
3.250 Kč