Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
JANE Montecarlo 2015 S11 Atlantic

JANE Montecarlo 2015 S11 Atlantic

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

4.064 Kč
3.250 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 814 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A138645

JANE Montecarlo 2015 S11 Atlantic
Třída 2/3, 15-36 kg, od ca. 3 do 12 let

Dětská autosedačka Montecarlo se hodí díky integrálnímu nastavovacímu systému pro více věkových tříd a přizpůsobí se v každé růstové fázi dítěti. Výška zádové opěrky se dá individuelně nastavit prostřednictvím opěrky hlavy, šířka autosedačky prostřednictvím postranních ochran hlavy a beder. Maximální ochrana díky vylepšené postranní protinárazové ochraně. Postranní ochrany navíc slouží k optimální ochraně při bočním nárazu. Aktualizované vedení pásů umožnuje nastavení diagonálního pásu auta podle výšky ramene dítěte. Montecarlo R1 je na spodní straně vybavena upevněním. Při postranních nárazech a posunech se tímto způsobem spolu s bezpečnostními pásy auta vytvoří vyšší stabilita pro dítě, přičemž zádová opěrka je ještě nastavitelná do dvou poloh. Vnitřní látka přicházející do kontaktu s dítětem je prodyšná.

Podrobnosti:
• Přizpůsobení: Dětská autosedačka Montecarlo se hodí díky svému integrálnímu systému nastavení pro více tříd a přizpůsobí se každé růstové fázi dítěte. Výška zádové opěrky se dá individuelně nastavit prostřednictvím opěrky hlavy, šířka autosedačky prostřednictvím postranních ochran hlavy a beder. Maximální ochrana díky vylepšené postranní protinárazové ochraně.
• Odvětrání: Ergonomický design s odvětrávacími okénky, aby se dítě tolik nepotilo.
• Se zádovou opěrkou: Autosedačky - podsedáky mohou ochránit jen v oblasti pánve, ale nenabízí žádnou dostatečnou ochranu trupu a hlavy.
• Schválení: Hliníkový rám chrání o 70% lépe než tradiční systémy.
• Nové vedení pásů: Aktualizované vedení pásů umožnuje, že se diagonální pás auta perfektně přizpůsobí výšce ramene dítěte.
• Materiál: Voděodolný, prodyšný, s dlouhou životností a odpuzující špínu.
• Příslušenství Xtend: Jedná se o bezpečnostní příslušenství pro dětské autosedačky. (Není součástí dodávky.)

Příslušenství

Cena
409 Kč
Cena
171 Kč

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

JANE Montecarlo 2015 S11 Atlantic
4.064 Kč
3.250 Kč