JANE Montecarlo R1 2016 - S53 Red

JANE Montecarlo R1 2016 - S53 Red

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 8 kusy k dispozici!

5.090 Kč
3.725 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 1.365 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A157186

JANE Montecarlo R1 2016 - S53 Red
Třída 2/3, 15-36 kg, od ca. 3 do 12 let

Montacarlo R1 - hodnota bezpečnosti
Podstoupila přísný test EuroTest, který testuje bezpečnost a odolnost dětských autosedaček. A výsledky nemohly být lepší. Autosedačka Montecarlo R1 získala jedno z nejlepších hodnocení své kategorie s vyznamenáním za svou bezpečnost při bočním nárazu a svou stabilitu. Veškerá hodnocení cení u Montecarlo R1 pohodlí a bezpečnost pro dítě. Tento model je jedním z nejlépe hodnocených dětských autosedaček na trhu.

Podrobnosti:
• Přizpůsobení: Dětská autosedačka Montecarlo R1 se hodí díky svému integrálnímu systému nastavení pro více tříd a přizpůsobí se každé růstové fázi dítěte. Výška zádové opěrky se dá individuelně nastavit prostřednictvím opěrky hlavy, šířka autosedačky prostřednictvím postranních ochran hlavy a beder. Maximální ochrana díky vylepšené postranní protinárazové ochraně.
• Montecarlo R1 je na spodní straně vybavena upevněním. Při postranních nárazech a posunech se tímto způsobem spolu s bezpečnostními pásy auta vytvoří vyšší stabilita pro dítě, přičemž zádová opěrka je ještě nastavitelná do dvou poloh.
• Schválení: Hliníkový rám chrání o 70% lépe než tradiční systémy.
• Nové vedení pásů: Aktualizované vedení pásů umožňuje, že se diagonální pás auta perfektně přizpůsobí výšce ramene dítěte.
• Materiál: Voděodolný, prodyšný, s dlouhou životností a odpuzující špínu.
• Disponuje systémem Isofix.
• Příslušenství Xtend: Jedná se o bezpečnostní příslušenství pro dětské autosedačky. Xtend je bezpečnostní pultík, který se upevňuje u dětských autosedaček třídy 2/3 (15-36 kg) a zajišťuje, že se autosedačka počítá ke třídě 1/2/3 (9-36 kg). (Není součástí dodávky.)

Příslušenství

Cena
405 Kč
Cena
175 Kč

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

JANE Montecarlo R1 2016 - S53 Red
5.090 Kč
3.725 Kč