Na cesty se slevou
Na cesty se slevou
Kód kupónu
ASKWFEB7691
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
JANE Quartz 2017 - S93 Geyser
Momentálně vyprodáno

JANE Quartz 2017 - S93 Geyser

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
  • JANE Quartz 2015 S10 Desert
  • JANE Quartz 2016 - S53 Red

4.975 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A202416

JANE Quartz 2017 - S93 Geyser
Třída 2/3, 15-36 kg, od ca. 3 do 12 let

Nejvyšší kvalita s jedinečným, exkluzivním designem.
Nová autosedačka Quartz je nejnovější model, který přibyl k autosedačkám od Jané. Quartz je autosedačka s Isofixem, která byla vyvinuta pro věkové třídy 2/3 a váhové třídy od 15 - 36 kg. Toto technicky vyspělé zařízení je vybaveno regulačním systémem Proportional Height Adjustement, které umožnuje plnou regulovatelnost nastavení sedačky až do 11 výšek. Při zvýšení výšky sedačky se posunuje nejen opěrka hlavy, ale i zádová opěrka se přizpůsobí na odpovídající výšku. Tím je zajištěno, že je dítě maximálně chráněno během všech svých růstových fází. Dítě sedí pohodlně, protože Quartz umožnuje regulaci zádové opěrky do 3 poloh a je polstrován prodyšným materiálem s povrchem Soft Touch.

Podrobnosti:
• Přizpůsobení: Quartz je dětská autosedačka pro více věkových tříd, která se díky kompletnímu nastavení výšky do 11 poloh přizpůsobí každé růstové fázi dítěte. Stačí povytáhnout zádovou opěrku a opěrku hlavy.
• Maximální postranní ochrana díky skořepině chránící tělo, která snižuje možný náraz a zvyšuje tlumící účinek.
• 3 polohy zádové opěrky umožnují větší pohodlí miminka.
• Opěrka hlavy vybavena velkými postranními chrániči zajištuje v případě nárazu, že hlava dítěte zůstane po celou dobu v ochranné oblasti autosedačky a tím garantuje nejvyšší ochranu.
• Odvětrání: Ergonomický tvar s odvětrávacími otvory, které usnadnují transpiraci dítěte.
• Prodyšné polstrování s povrchem Soft Touch. Potahy se dají stáhnout a vyprat.
• Upevnění pomocí Isofixu, který znamená exta bezpečnost a zajištuje stabilitu autosedačky.

Příslušenství

Cena
405 Kč

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.