JANE Základna Strata Isofix

JANE Základna Strata Isofix

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 4.196 Kč
3.940 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 256 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A079254

JANE Základna Strata Isofix
JANE Základna Strata

Základna Strata od Jané usnadní vestavění vajíčka Strata ve Vašem autě.
Nová, bezpečnostně testovaná (evropská norma ECE R44/04) základna umožňuje bezpečné, pohodlné a rychlé zabudování, které je možné jen několika pohyby ruky. Základna zůstane výborně upevněna isofixovým systémem s karosérií auta.

Nová základna byla zkonstruována proto, aby zůstala na stálo zabudovaná v autě, takže se vyhnete neustálému namontovávání a odmontovávání.

Technické detaily:
• Rozměry (D/Š/V): 54 x 44 x 57-67 cm
• Hmotnost: 6,1 kg

Vajíčko NENÖ součástí dodávky.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

JANE Základna Strata Isofix
MOC¹ 4.196 Kč
3.940 Kč