Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Jednorohé hříbě SCHLEICH 70420

Jednorohé hříbě SCHLEICH 70420

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

145 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A023145

Jednorohé hříbě SCHLEICH 70420
Jednorohé hříbě
Číslo výrobku: 70420

BAYALA

Na malé mýtině v lese stojí malý jednorožec, těsně vedle své pasoucí se mámy, a pozoruje okolní svět. Je velmi pyšný na svůj točený roh, zářící srst a krásný motiv na své srsti. Všechno stejně jako u jeho rodičů, jenom o něco menší. Už brzo bude tak velký a divoký jako jeho jednorohá máma.


Upozornění!
Nevhodné pro děti do 3 let - nebezpečí zadušení.

Příslušenství

Cena
797 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Jednorohé hříbě SCHLEICH 70420
145 Kč