Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
JOIE Přenosná korbička na Chrome DLX Rust

JOIE Přenosná korbička na Chrome DLX Rust

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 4 kusy k dispozici!
  • Joie Korbička Chrome DLX 2017 Thyme
  • Joie Korbička Chrome DLX 2017 Cranberry
  • JOIE Přenosná korbička na Chrome DLX Denim Zest

3.545 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A160687

JOIE Přenosná korbička na Chrome DLX Rust
Abyste mohli používat svůj sportovní kočárek Chrome DLX již od narození, je tato hluboká korbička ideální.

Korbička se dá upevnit na Chrome/Chrome + bez extra adaptérů a má velkou stříšku pro ochranu dítěte ve slunečných dnech. Sluneční stříška se dá pomocí suchého zipu a zipu v případě potřeby odejmout.

Korbička sama i stříška jsou z vodě odpudivého materiálu. Přirozeně je i pláštěnka a pohodlná matrace součástí.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Joie

S radostí každodenním dnem

Joie, firma pocházející z Velké Británie, je už od nepaměti specializovaná na dětské kočárky, autosedačky, cestovní postýlky a houpací lehátka. Přitom se dbá na nejvyšší bezpečnost a stabilitu. Mimo to zosobňují stálou produkci a výrobky bez obsahu škodlivých látek. Houpací lehátka s pěknými vzory mají integrovanou vibraci, noční světlo a hudbu, takže Vám dítě hezky usne. Dětské kočárky a cestovní postýlky se rychle skládají, abyste mohli na cestách využívat všech výhod Joie.


JOIE Přenosná korbička na Chrome DLX Rust
3.545 Kč