Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
KAISER Fusak s jehněčÝ kožešinou LENNY medi super light berry
Momentálně vyprodáno

KAISER Fusak s jehněčÝ kožešinou LENNY medi super light berry

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
  • KAISER Fusak s jehněčÝ kožešinou LENNY medi super light oceánově modrř
  • KAISER Fusak s jehněčÝ kožešinou LENNY medi super light zelenř
  • KAISER Fusak s jehněčÝ kožešinou LENNY medi super light pÝskovř
  • KAISER Fusak s jehněčÝ kožešinou LENNY medi super light hnědř

MOC¹ 5.455 Kč
3.944 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 1.511 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A155576

KAISER Fusak s jehněčÝ kožešinou LENNY medi super light berry
Fusak do dětskÚho kočárku LENNY super light má uvnitř 100% pravou, velmi kvalitnÝ jehněčÝ kožešinu. OvčÝ vlny jsou ideálnÝ podložkou pro Vaše dÝtě, protože jsou měkkÚ, termoregulačnÝ a jsou schopnÚ pohlcovat a nechávat vypařovat pot. S dvoucestnřm zipem kolem dokola se dá svrchnÝ dÝl kompletně odejmout a spodnÝ dÝl použÝt extra jako podložka. Oblast kolem hlavy se dá stáhnout do mumiovÚho tvaru a skřtá tak dobrou ochranu před větrem. StahovacÝ provázek je uložen v bezpečnostnÝ kapsičce. Protiskluzová ochrana na zádovÚm dÝlu a reflexnÝ proužky v oblasti noh. Fusak je vhodnř do všech běžnřch kočárků dÝky rychlÚmu a snadnÚmu upevněnÝ, kde nenÝ nutnÚ dlouhÚ navlÚkánÝ a vyvlÚkánÝ pásů. SvrchnÝ látka odpuzuje špÝnu a vodu a je prodyšná.

Podrobnosti:
Rozměry: 95 x 50 cm
VnějšÝ materiál: 100% polyester
PodšÝvka: 100% jehněčÝ vlna
Fusak se dá prát až na 30°C,
kožešinová vložka max. na 30°C se speciálnÝm pracÝm prostředkem na vlnu.

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.