Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
KAISER Fusak z termo fleece Louis hnědř

KAISER Fusak z termo fleece Louis hnědř

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 15 kusy k dispozici!

2.318 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A156144

KAISER Fusak z termo fleece Louis hnědř
Tvarově pěknř fusak do dětskÚho kočárku má dvoucestnř zip, kterř představuje pěknř barevnř kontrast. SvrchnÝ materiál se dá snadno odejmout a spodnÝ dÝl je použitelnř zvlášt jako podložka. Oblast kolem hlavy se dá stáhnout do mumiovÚho tvaru a skřtá tak dobrou ochranu před větrem. StahovacÝ provázek je uložen v bezpečnostnÝ kapsičce. Protiskluzová ochrana na zádovÚm dÝlu a reflexnÝ proužky v oblasti noh. NovÚ je vřbornÚ řešenÝ pásu, kterÚ umožnuje snadnÚ upevněnÝ bez dlouhÚho navlÚkánÝ. TÝm pádem se fusak hodÝ do tÚměř všech běžnřch modelů dětskřch kočárků. SvrchnÝ materiál má povrchovou úpravu, která odpuzuje špÝnu, vodu a je prodyšná.

100% polyesterfleece
PranÝ na 40° C
Rozměry: 98 x 45 cm

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

KAISER Fusak z termo fleece Louis hnědř
2.318 Kč