Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
KAISER RukávnÝky Twolly červenÚ

KAISER RukávnÝky Twolly červenÚ

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 9 kusy k dispozici!

1.637 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A156216

KAISER RukávnÝky Twolly červenÚ
Velmi kvalitnÝ rukávnÝky na kočárek z jehněčÝ kůže jsou vhodnÚ na kočárek každÚho typu. Snadno se nasadÝ na rukojet a připevnÝ suchřm zipem. Máma nebo táta do nich vsunou ruce, kterÚ tak zůstávajÝ v teple a jsou rychle volnÚ, pokud to dÝtě vyžaduje. Zvlášt se dajÝ použÝt na madlo autosedačky - vajÝčka, aby i na krátkřch cestách byla ruka v teple.

SvrchnÝ látka: 100% polyester
PodšÝvka: 100% ovčÝ vlna

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

KAISER RukávnÝky Twolly červenÚ
1.637 Kč