Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
KAISER Vložka z jehněčí vlny Dolly
Momentálně vyprodáno

KAISER Vložka z jehněčí vlny Dolly

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 1.637 Kč
1.500 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 137 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A156313

KAISER Vložka z jehněčí vlny Dolly
Praktická vložka ze 100% pravé jehněčí vlny. S jeho měkkostí, tepelnou regulací a schopností pohlcovat pot a vypařovat jsou jehněčí kůže ideální podložkou. Zvyšují dobrý pocit Vašeho dítěte během pěkného výletu. Tento přírodní výrobek vyrovnává teploty - v létě chladí a v zimě otepluje. S dostatečnými otvory na pásy, aby byl vhodný do všech běžných klasických a golfových kočárků.

Rozměry: 84 x 45 cm

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.