Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
KANZ Dětská Űepice na zavázánÝ, tango red
Momentálně vyprodáno

KANZ Dětská Űepice na zavázánÝ, tango red

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

272 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A12807200000001

KANZ Dětská Űepice na zavázánÝ, tango red
Kanz stojÝ za modernÝm vyznánÝm lásky na všech dětech, od narozenÝ.
Každř kus oblečenÝ je jedinečnř.
Harmonická barevná tÚmata, zajÝmavÚ detaily, jasnř vřběr látky, pasujÝcÝ tvar a funkčnost s kvalitou, na kterou se rodiče a prarodiče při koupi Kanz-produktů mohou spolehnout. Kanz ukazuje svou módou, co se dětem libÝ. Protože móda je jedinečná jako samo dÝtě.

Űepice na zavázánÝ z měkkÚ bio bavlny.

Tento produkt je vyroben z certifikovanřch přÝrodnÝch vláken. Ve vřrobnÝm procesu je zajištěn soulad se sociálnÝm, životnÝm prostředÝm a kvalitou požadavků. V průběhu vřrobnÝho procesu jsou zaručeny testy škodlivřch látek a ochrany životnÝho prostředÝ. ProstřednictvÝm pravidelnÚ, nezávislÚ inspekci a certifikaci na GOTS jsou tyto nejvyššÝ nároky potvrzeny a zaručeny. Certif. No C815334GOTS 01.2013 -. ELINCS CU 815334 ..

Detaily:
• Materiál: 100% Bavlna
• Prát max. na 40 °C

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.