Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
KANZ Dětský overal, tango red

KANZ Dětský overal, tango red

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 4 kusy k dispozici!
  • KANZ Dětský Spací overal black iris

545 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A12791600000005

KANZ Dětský overal, tango red
Kanz stojí za moderním vyznáním lásky na všech dětech, od narození.
Každý kus oblečení je jedinečný.
Harmonická barevná témata, zajímavé detaily, jasný výběr látky, pasující tvar a funkčnost s kvalitou, na kterou se rodiče a prarodiče při koupi Kanz-produktů mohou spolehnout. Kanz ukazuje svou módou, co se dětem libí. Protože móda je jedinečná jako samo dítě.

Moderní overal vyrobený z měkké bio bavlny s legračním nápisem na přední části. Druky po stranách a v rozkroku pro snadné oblékání a vysvlékání. Vnitřní měkká výpln.

Tento produkt je vyroben z certifikovaných přírodních vláken. Ve výrobním procesu je zajištěn soulad se sociálním, životním prostředím a kvalitou požadavků. V průběhu výrobního procesu jsou zaručeny testy škodlivých látek a ochrany životního prostředí. Prostřednictvím pravidelné, nezávislé inspekci a certifikaci na GOTS jsou tyto nejvyšší nároky potvrzeny a zaručeny. Certif. No C815334GOTS 01.2013 - IŰO CU 815 334

Detaily:
• Materiál: 100% Bavlna
• Prát max. na 40 °C
• Testováno na škodlivé látky podle Íko-Tex Standard 100 - test ne. 05.MO.9310 - Obchodní institut Hohenstein

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

KANZ Dětský overal, tango red
545 Kč