Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
KANZ Girls Bunda pink
Momentálně vyprodáno

KANZ Girls Bunda pink

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 1.635 Kč
1.250 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 385 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A16007800000005

KANZ Girls Bunda pink
Kanz stojÝ za modernÝm vyznánÝm lásky na všech dětech, od narozenÝ.
Každř kus oblečenÝ je jedinečnř. Harmonická barevná tÚmata, zajÝmavÚ detaily, jasnř vřběr látky, pasujÝcÝ tvar a funkčnost s kvalitou, na kterou se rodiče a prarodiče při koupi Kanz-produktů mohou spolehnout. Kanz ukazuje svou módou, co se dětem libÝ. Protože móda je jedinečná jako samo dÝtě.

Krásná a hravá bunda s kapucÝ a spoustou skvělřch detailů. Zip s ochranou na bradu, manžety na rukávech Vysoce kvalitnÝ s komplexnÝm zpracovánÝm.

Detaily:
• Materiál: 100% polyester
• PratelnÚ na: 30° C

Příslušenství

Cena
273 Kč
Cena
491 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.