Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
KAPLA 200

KAPLA 200

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!

1.691 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A149118

KAPLA 200
S jedinečnřmi prvky, bez spojovacÝch a připevnovacÝch prvků, mohou břt stavěny různÚ třÝdimenznÝ stavby. Tato univerzálnÝ stavebnice umožnuje dětem zapojit jejich fantazii. Hra provede dÝtě do řÝše geometrie, fyziky, techniky a matematiky a uměnÝ. Stavebnice KAPLA je držitelem oceněnÝ "Správná hračka" udělenÚho SdruženÝm pro hračky a hry. KAPLA je matematická hra, hra k přemřšlenÝ, vyžaduje logiku a je plná fantazie. RozvÝjÝ kreativnÝ myšlenÝ a podporuje rozvoj jemnÚ dětskÚ motoriky, zručnostni a cvičÝ koordinaci.

DÝtě může stavět samo, nebo s někřm. Je nutná jeho představivost a rozvoj technickÚho pochopenÝ. DisciplÝna je propojována s fantaziÝ. DÝky KAPLA je podporována sociálnÝ a verbálnÝ komunikace. Konstrukce mohou břt prezentovány a stavebnÝ fáze diskutovány. KAPLA je hra, která nabÝzÝ mnoho možnostÝ stavěnÝ. StaršÝ děti stavÝ složitějšÝ struktury. Hra rozvÝjÝ stavÝcÝ schopnosti dětÝ. SoučástÝ balenÝ je sešit nápadů vysvětlujÝcÝ na vÝce než čtyřiceti ilustracÝch a fotografiÝch základnÝ i pokročilejšÝ stavebnÝ technologie.


Obal je dostatečně robustnÝ, takže je na něj možno postavit i dalšÝ věci. PěknÚ dřevěnÚ vÝko může zároven sloužit i jako podložka pro menšÝ stavby. Postavte je na vÝku a kamkoli přeneste.

Podrobnosti:
ŰÝslo vřrobku vřrobce: BA
• Materiál: piniovÚ dřevo
• součástÝ balenÝ je box
• Od 36 měsÝců

UpozorněnÝ!
NevhodnÚ pro děti do třÝ let. Obsahuje malÚ části, kterÚ by mohly břt spolknuty. NebezpečÝ udušenÝ!

Příslušenství

Cena
851 Kč
Cena
5.540 Kč
Cena
1.890 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

KAPLA 200
1.691 Kč