Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Kapsář do auta KAUFMANN - Hello Kitty

Kapsář do auta KAUFMANN - Hello Kitty

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

MOC¹ 508 Kč
379 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 129 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A081499

Kapsář do auta KAUFMANN - Hello Kitty
Kapsář do auta - Hello Kitty
Číslo výrobku: HKKFZ630

Díky kapsáři bude všechno uklizené a přehledné. S motivy Hello Kitty. Velké kapsy jsou ideální k uschování všeho, co dítě během jízdy potřebuje. Kapsář je univerzální, takže se dá upevnit na všechna autosedadla s opěrkami hlavy. Snadno ho upevníte a sundáte. Hezký, odolný a snadno udržovatelný materiál.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Kapsář do auta KAUFMANN - Hello Kitty
MOC¹ 508 Kč
379 Kč